Mūsų Projektai

Skaityk naujausius straipsnius apie mūsų rinką ir mus.

Skaitmeninių technologijų diegimas UAB „Baltic Plastic Products"

SVARBIOS NAUJIENOS

UAB „Baltic plastic products“ pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą „Skaitmeninių technologijų diegimas UAB „Baltic plastic products“ Nr. 03.3.1-LVPA-K-854-01-0096.

Projekto biudžetas: 2 242 900,00 Eur, iš jų ES dalis: 1 000 000,00 Eur.

Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2018 m. liepos 24 d.

Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022 m. kovo 11 d.

Projekto tikslas - Įmonės gamybos procesų skaitmeninimas, sudarant sąlygas darbo našumo augimui.

Projekto uždavinys - Gamybos procesų įrangos su integruotomis skaitmeninėmis technologijomis diegimas.

UAB „Baltic plastic products“ - pramonės įmonė savo veiklą vykdanti jau 14 metų. Bendrovė gamina kamštelius PET buteliams. Vykdant projektą bus atliktas technologinis auditas, kurio rekomendacijose numatyti sprendiniai bus įdiegti įmonės veikloje. Technologinio audito išvadose numatomi gamybos proceso automatizavimo sprendiniai, kurie atitiktų Pramonės 4.0 reikalavimus bei didintų įmonės darbo našumą.

Mūsų kokybę garantuoja ISO 9001 ir ISO 22000 standartai

Mūsų istorija

BPP 2004 metais įsikūrusi įmonė

Šiuo metu įmonė gamina įvairių tipų bei dydžių kamštelius, bei yra pasirengusi ir pajėgi atlikti specialius užsakymus.

UAB „Baltic Plastic Products“ neatsilieka nuo greitai besivystančio pasaulio ir yra viena iš pirmųjų įmonių, Europoje pradėjusi gaminti dvigubo sandarinimo kamštelius. Gaminami kamšteliai išsiskiria savo kokybe ir atitinka visus ES reikalavimus, keliamus maisto prekių tarai.

Todėl UAB „Baltic Plastic Products“ yra viena iš pagrindinių HDPE kamštelių gamintojų Lietuvoje, kuri teikia savo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir bendradarbiauja su visame pasaulyje pripažintais įvairių gėrimų gamintojais. Gamyboje naudojamos pažangios technologijos, įrengimai bei žaliavos, dažai ir priedai iš tiekėjų, pripažintų Europoje bei pasaulyje.