Mūsų Projektai

Skaityk naujausius straipsnius apie mūsų rinką ir mus.

Eco-inovacijų diegimas UAB „Baltic Plastic Products“

SVARBIOS NAUJIENOS

UAB " Baltic plastic products" pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą UAB " Baltic plastic products" pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą „Eco-inovacijų diegimas UAB „Baltic plastic products“ Nr. 03.3.2-LVPA-K-837-03-0081.

Projekto biudžetas: 2.358.580,00 Eur, iš jų ES dalis: 1.061.361,00 Eur.

Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2019 m. spalio 04 d.

Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022 m. spalio 03 d.

Projekto tikslas - technologinių ekoinovacijų diegimas, siekiant sumažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes.

Projekto uždavinys - technologinių ekoinovacijų diegimas.

UAB „Baltic plastic products“ yra pramonės įmonė, užsiimanti PET kamštelių. Vykdant projektą bus diegiama įranga, kurias įdiegus mažėja neigiamas ūkinės veiklos poveikis aplinkai.

Mūsų kokybę garantuoja ISO 9001 ir ISO 22000 standartai

Mūsų istorija

BPP 2004 metais įsikūrusi įmonė

Šiuo metu įmonė gamina įvairių tipų bei dydžių kamštelius, bei yra pasirengusi ir pajėgi atlikti specialius užsakymus.

UAB „Baltic Plastic Products“ neatsilieka nuo greitai besivystančio pasaulio ir yra viena iš pirmųjų įmonių, Europoje pradėjusi gaminti dvigubo sandarinimo kamštelius. Gaminami kamšteliai išsiskiria savo kokybe ir atitinka visus ES reikalavimus, keliamus maisto prekių tarai.

Todėl UAB „Baltic Plastic Products“ yra viena iš pagrindinių HDPE kamštelių gamintojų Lietuvoje, kuri teikia savo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir bendradarbiauja su visame pasaulyje pripažintais įvairių gėrimų gamintojais. Gamyboje naudojamos pažangios technologijos, įrengimai bei žaliavos, dažai ir priedai iš tiekėjų, pripažintų Europoje bei pasaulyje.