Mūsų Projektai

Skaityk naujausius straipsnius apie mūsų rinką ir mus.

Skaitmeninių technologijų diegimas UAB ”Hyperis”

SVARBIOS NAUJIENOS

UAB „Hyperis“ pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą „Skaitmeninių technologijų diegimas UAB „Hyperis“ Nr. 03.3.1-LVPA-K-854-01-0108. Projekto biudžetas: 2 240 100,00 Eur, iš jų ES dalis: 1 000 000,00 Eur.

Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2018 m. rugpjūčio 18 d. Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022 m. vasario 21 d.

Projekto tikslas - Įmonės gamybos procesų skaitmeninimas, sudarant sąlygas darbo našumo augimui. Projekto uždavinys - Gamybos procesų įrangos su integruotomis skaitmeninėmis technologijomis diegimas.

UAB „Hyperis“ - yra pramonės įmonė, užsiimanti plastikinių pakuočių gamyba ir didmenine prekyba. Vykdant projektą buvo atliktas technologinis auditas, kurio rekomendacijose numatyti sprendiniai bus įdiegti įmonės veikloje. Planuojama įdiegti automatizuotą plastiko pakuočių gamybos liniją.

Mūsų kokybę garantuoja ISO 9001 ir ISO 22000 standartai

Mūsų istorija

BPP 2004 metais įsikūrusi įmonė

Šiuo metu įmonė gamina įvairių tipų bei dydžių kamštelius, bei yra pasirengusi ir pajėgi atlikti specialius užsakymus.

UAB „Baltic Plastic Products“ neatsilieka nuo greitai besivystančio pasaulio ir yra viena iš pirmųjų įmonių, Europoje pradėjusi gaminti dvigubo sandarinimo kamštelius. Gaminami kamšteliai išsiskiria savo kokybe ir atitinka visus ES reikalavimus, keliamus maisto prekių tarai.

Todėl UAB „Baltic Plastic Products“ yra viena iš pagrindinių HDPE kamštelių gamintojų Lietuvoje, kuri teikia savo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir bendradarbiauja su visame pasaulyje pripažintais įvairių gėrimų gamintojais. Gamyboje naudojamos pažangios technologijos, įrengimai bei žaliavos, dažai ir priedai iš tiekėjų, pripažintų Europoje bei pasaulyje.