Mūsų Projektai

Skaityk naujausius straipsnius apie mūsų rinką ir mus.

UAB „Hyperis“ pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą

SVARBIOS NAUJIENOS

UAB „Hyperis“ pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą „Naujos galimybės UAB „Hyperis“ ieškant partnerių naujose rinkose“ Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-05-0309 Projekto biudžetas: 83 464,00 EUR, iš jų ES dalis: 41 732,00 Eur.

Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2019 m. gegužės 28 d. Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2020 m. spalio 29 d.

Projekto tikslas - UAB "Hyperis" konkurencingumo didinimas, plėtra ieškant partnerių Lietuvoje, Pabaltijo šalyse ir kitose tikslinėse naujose užsienio rinkose, kurios užtikrins įmonės sėkmingą plėtrą ir eksporto didėjimą. Projekto uždavinys - naujų užsienio eksporto rinkų paieška ir esamų rinkų plėtra.

UAB „Hyperis“ - yra gamybos įmonė ir jos pagrindinė veikla: plastikinių pakuočių PET buteliams gamyba. Pagrindiniai įmonės produkcijos pirkėjai yra maisto ir gėrimų pramonės įmonės. Savo produkcijos pakavimui jie naudoja plastiko pakuotes ir siekia visą pakavimui reikalingą produkciją nusipirkti iš vienos įmonės, nes tai mažina logistikos kaštus, lengvina ir trumpina medžiagų įsigijimo procesą. Norint patenkinti klientų poreikius, padidinti įmonės gamybinius pajėgumus, darbo našumą, įmonės konkurencingumą Lietuvos ir užsienio rinkose reikalinga moderni automatizuota plastiko pakuočių gamybos linija. Planuojama, kad ši investicija leis įmonei kasmet didinti darbo našumą.

Mūsų kokybę garantuoja ISO 9001 ir ISO 22000 standartai

Mūsų istorija

BPP 2004 metais įsikūrusi įmonė

Šiuo metu įmonė gamina įvairių tipų bei dydžių kamštelius, bei yra pasirengusi ir pajėgi atlikti specialius užsakymus.

UAB „Baltic Plastic Products“ neatsilieka nuo greitai besivystančio pasaulio ir yra viena iš pirmųjų įmonių, Europoje pradėjusi gaminti dvigubo sandarinimo kamštelius. Gaminami kamšteliai išsiskiria savo kokybe ir atitinka visus ES reikalavimus, keliamus maisto prekių tarai.

Todėl UAB „Baltic Plastic Products“ yra viena iš pagrindinių HDPE kamštelių gamintojų Lietuvoje, kuri teikia savo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir bendradarbiauja su visame pasaulyje pripažintais įvairių gėrimų gamintojais. Gamyboje naudojamos pažangios technologijos, įrengimai bei žaliavos, dažai ir priedai iš tiekėjų, pripažintų Europoje bei pasaulyje.